Központi elérhetőségek

Magyar Elektrotechnikai Egyesület

1075, Budapest, Madách Imre út 5. III. emelet

 

Nyitva tartás: Hétfő-Csütörtök: 8.30 -16.30
                        Péntek: 8.30 - 16.00

Titkársági félfogadási idő:

Hétfő 08:30-14:30
Szerda 08:30-14:30
Csütörtök 08:30-14:30

A megadott időn kívül gazdasági ügyintézést is igénylő munkák esetében javasoljuk az előzetes telefonos egyeztetést, amivel azt szeretnénk biztosítani, hogy a tagtársak biztosan és lehetőség szerint várakozás nélkül tudják elintézni ügyeiket.

 

Magyar Elektrotechnikai Egyesület (Központ) bankszámlaszáma:12010501-01103302-00100007

EUR devizaszámlaszám: 12010501-01103302-06200002
IBAN szám: HU 6712 0105 0101 1033 0206 2000 02

Adószám: 19815754-2-42

Telefax: 06-1-353-4069

E-mail: mee@mee.hu


 Tilesch Péter

Irodavezető

Telefon: 06-1-353-0117

E-mail: tilesch@mee.hu

 

 

 Andrássy Katalin

Irodai asszisztens
Elektrotechnika Szerkesztőség

Telefon: 06-1-353-0117

Mobil: 06-30-490-8851

E-mail: andrassy@mee.hu

 Szabolcsi Nóra

Gazdasági ügyek

Telefon: 06-1-353-1108

Mobil: 06-30-722-5051

E-mail: szabolcsi@mee.hu

 

Antal Nikolett

Rendezvényszervezés

Telefon: 06-1-312-0662

Mobil: 06-30-490-8804

E-mail: antal@mee.hu

 Szeli Viktória

Oktatás, képzések

Telefon: 06-1-788-0520

Mobil: 06-30-490-8921

E-mail: szeli@mee.hu

Szelenszky Anna

Marketing, kommunikáció

Telefon: 06-1-312-0662

E-mail: szelenszky@mee.hu

 Babka Gábor

Webfejlesztés
Tagnyilvántartás

Mobil: 06-30-830-9811

E-mail: babka@mee.hu

 

Petrikovicsné Asbóth Zsuzsanna

Alapítvány az Idős Nyugdíjas Villamos Szakemberek Megsegítéséért

Telefon:06-1-787-0070

E-mail:idosekert@gmail.com